PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 642
oceny
6,5 10 1 29642
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Uwaga spojlery!

Film jest oparty na jednym genialnym pomyśle pamiętnika oraz podróży, jednak to według mnie nie wystarczy na utrzymanie w napięciu przez dwie godziny. Reszta scenariusza jest już dość typowa i oklepana. Odemnie 6/10.

ocenił(a) film na 7
iber

Wg mnie film świetny do pewnego momentu. Od przyjęcia na którym wszyscy przyjaciele Mitchela wygłaszali mowy na jego cześć film stracił na wiarygodności. Nagle fabuła stała się absurdalna, ta wycieczka zorganizowana przez Clair mocno naciągana i przesłodzona do granic możliwości.
Uwielbiam oglądać Kirsten Dunst w tego rodzaju filmach, ma w sobie zajebistą energię która udziela się widzom. Dałbym więcej niż 7/10 ale końcówka mocno mnie rozczarowała biorąc pod uwagę, że film długo trzymał wysoki poziom. Niedosyt.

Dawidt

Dokładnie tak samo myślę.
Nie znoszę końcówek, które rozgniatają na kwaśne jabłko pozytywny odbiór filmu. Pewnie twórcy próbowali wskrzesić wiarę widza w magię, szczęście, spełnienie człowieka w miłości itp itd.
Nie udało się. Udał się jedynie baaaa
nał.

Poza zakończeniem film super ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones