PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Kiedys....

ocenił(a) film na 10

....to go ogladalam ze wzgledu na aktorke Dunst. Bardzo ja wtedy lubilam, teraz troche mniej, ale jesli chidzi o san film, to bardzo mi sie spodobal. To nie byla taka typowa komedia romantyczna. Troche takiego dramatu tez tutaj bylo. Fabula ogolnie bardzo fajna. Aktorstwo tez- pani Susan Sarandon i Kirsten Dunst byly naprawde znakomite! Warto obejrzec, naprawde warto... Aha, bo bym zapomniala! Muzyka w tym filmie to prawdziwe mistrzostwo.

ocenił(a) film na 6
mela1993_5

Mam nadzieję,że mnie się też spodoba:) Tzn.ja uwielbiam każdy film,w którym gra Susan Sarandon,bo ją samą kocham;) Ale z tego co mówisz to filmek przyjemny także napewno jutro obejrzę :) Fajnie też że muzyka jest dobra bo to w filmie jest dla mnie bardzo ważne.Co do Kirsten Dunst to ją widziałam tylko w zaledwie dwóch filmach i szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu,ale to już tylko moje zdanie :):)

pozdr. :):)

ocenił(a) film na 10
mela1993_5

Dla mnie Susan Sarandon zagrala brawurowo. Niby nie pierwszoplanowa rola, ale z jaka klasa tam grala. A co do Kirsten Dunst bede na nia patrezc obojetnie, ale muzse powiedziec, ze naprawde doskonale odegrala role Claire. Mysle,ze spodoba Ci sie ten film. Mam nadzieje,ze potem napiszesz czy tak bylo. Czekam na odpowiedz. Jestem bardzo ciekawa. :) Milego ogladania! Pozdrawiam! :)

ocenił(a) film na 6
mela1993_5

Jestem już po obejrzeniu i powiem krótko-WSPANIAŁY! :)
Po pierwsze muzyka.Muszę ściągnąc cały sountrack,bo jak próbowałam spisac piosenki które mi się podobały,to się okazało że zapisałam wszystkie :)Po drugie Kirsten Dunst.Zgadzam się z tobą,w tym filmie zagrała świetnie.Nawet ją polubiłam :)Po trzecie Susan Sarandon. Tutaj dużo mówic nie będę bo ona dla mnie zawsze jest świetna,ale w tym filmie naprawdę się spisała.Scena próby naprawy samochodu oraz jej całe przemówienie było zabijające :D A ogólnie,to film naprawdę super.Miły,ciepły,choc momentami smutny,to i tak optymistyczny :)
Po jego obejrzeniu sami mamy ochotę wyruszyc w taką podróż,jak Drew :)
Naprawdę filmek godny obejrzenia :)

pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones