PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 642
oceny
6,5 10 1 29642
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Masakra

ocenił(a) film na 2

Dawno nie oglądałam gorszego filmu, nudny głupi, bez żadnego przekazu i beznadziejni aktorzy

ocenił(a) film na 8
gabrysiamisia123

Bez przekazu? czy ty, aby na pewno oglądałaś ten sam film? jak się czegoś nie rozumie to nie znaczy, że to jest głupie.

ocenił(a) film na 6
blueorchid89

Wiec jaki mial przekaz? Wlasnie zobaczylam ten film i jest to typowy amerykanski slodki film na umilenie czasu. Nie widze zadnego powaznego przekazu w nim ani glebi. Mysle ze nadinterpretujesz.

ocenił(a) film na 7
shoegal

no wiesz.. np taki że kobiety też mogą być romantyczne i starać się o faceta, a nie zawsze musi być odwrotnie :)

ocenił(a) film na 6
i_co_teraz

Nie wiem gdzie mieszkasz, gdzie zyjesz, ale na tej planecie na ktorej ja zyje wszyscy sie staraja o siebie po rowno :) a mezczyzna latajacy za dziewczyna to naprawde rzadkosc.
Takze przepraszam ze uzyje tutaj takiej nieladnej metafory, ale to tak jakbys stwierdzil/a ze przekazem filmu Gravity jest to ze ziemia jest okragla. Czyli taka oczywistosc.

Nie zrozum mnie zle, szanuje Twoja wypowiedz, kazdy interpretuje sztuke i filmy inaczej bazujac na swoich doswiadczeniach, ale na szczescie nie mialam nigdy takich doswiadczen ani nie obserwowalam ich pomiedzy znajomymi lub rodzina wiec mi nigdy ta interpretacja nie przyszlaby do glowy.

Takze nadal uwazam ze to film dla przyjemnosci piatkowej, bez przekazu szczegolnego.

ocenił(a) film na 7
shoegal

Tzw. "po równo" to niepotwierdzona hipoteza :) zawsze ktoś kocha bardziej i stara się bardziej. Staranie się o tę swoją połówkę raczej leży w konwencji męskiej, przynajmniej jeśli chodzi o kino, a ten film ową konwencję odwraca.
Cieszę się, że mogłem podzielić się z Tobą swą interpretację, bo jest dla Ciebie czymś nowym. A co więcej, zgadzam się, że przyjemność piątkowa będzie optymalnym czasem, głębi też bym się specjalnie nie doszukiwał. Ot, wydaje mi się, że znalazłem pewną odmienność, nic ponadto.

gabrysiamisia123

zgadzam się, taka nuda.... zmarnowanie czasu :/

ocenił(a) film na 3
gabrysiamisia123

I ja się zgadzam. Wieje nuuudą. Poza tym Bloom nie jest dobrym aktorem- co film, to utwierdzam się w tym przekonaniu. Kirsten męczy tą samą miną w każdym filmie. Gdyby grali inni aktorzy być może nie byłoby aż tak źle. Ale...tylko być może.

gabrysiamisia123

To nie film jest zły tylko tobie się nie podoba. A to może oznaczać, że to z tobą jest coś nie tak a nie z filmem. Żeby nie było - napisałem MOŻE. Następnym razem pisz, że ci się nie podoba a nie że jest zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones