PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Mimo iż uwielbiam Blooma film totalnie mnie zanudził... obsada spoko ale film beznadziejny niestety

ocenił(a) film na 7
malutenkaa3

Niestety muszę się zgodzić. Czekałam na ten film jakiś czas a potem w kinie beznadzieja mnie zmiażdżyła. Nie jestem fanką Blooma, aczkolwiek uważam ze jest całkiem dobrym aktorem ale w Elizabethtown się wybitnie nie popisał, z resztą panna Dunst też. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
dziu

A ja się nie zgodzę. Film ma swój klimat i swój urok. Momentami otarł się o genialność, czyli przypomniał mi Przystanek Alaska:) Mógłby być trochę któtszy i parę rzeczy można by z niego wyrzucić, ale ogólnie i tak duży plus. Polecam;)

ocenił(a) film na 4
malutenkaa3

Zgadzam sie z autorka. Mimo ze lubie Kiki, nawet dla niej nie warto bylo tego ogladac. Z trudem dotrwalem do konca. Scenariusz, jesli taki wogole powstal, jest kompletnym niewypalem 4/10. Jakby: dajcie nam aktorow, wymyslimy historie na film..

użytkownik usunięty
malutenkaa3

Moim zdaniem film jest "bardzo dobry", chociaż oczywiście zgadzam się, że niewiele się tam dzieje.
Mi osobiście to jednak nie przeszkadza, dużo miejsca "oddano muzyce" (co bardzo mi się podoba w filmach Crowe'a), jak w starych dobrych filmach z muzyką Ennio Morricone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones