PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104009}
6,5 29 640
ocen
6,5 10 1 29640
4,8 5
ocen krytyków
Elizabethtown
powrót do forum filmu Elizabethtown

Zupelnie przez przypadek obejrzalem ten film na Polsacie i zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Bardzo fajny film, przecudowna muzyka, na rowni z soundtrackiem z Forresta Gumpa...

Jssli znacie filmy w podobnym stylu jak Elizabethtown, Powrot do Garden State to bardzo prosilbym o info :)

Film super, goraco polecam na niedzielne popoludnie z druga polowka hehe

ocenił(a) film na 8
AliceInChains19

ja właśnie też, nie mialam co robić, i tu włączam polsat... strasznie fajny

ocenił(a) film na 7
bella3

ja dokładnie tak samo :) byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. i kirsten (której nigdy nie lubiłam) taka pozytywna w tym filmie i bardzo naturalna ;>

ocenił(a) film na 6
tiffanys

film był bardzo przyjemny, ale czegoś w nim brakowało lub coś zostało zepsuje. z tą historią można było liczyć na coś więcej.

ocenił(a) film na 10
LeaMao

moim zdaniem naprawdę bardzo dobry film. Pamiętam kiedyś do niego podchodziłam i jakoś nie skończylam, na szczęście dziś się udało :) Polecam

ocenił(a) film na 8
maniaka

też go wczoraj obejrzałam, ale już drugi raz : ]

co do podobnych filmów to masz na myśli dobry soundtrack i przesłanie? hymm ciężko bo nie wiem czy chcesz zakończenie z happy ened'em czy też nie.
`Złów i wypuść` , `Remember me` , `Bez granic` , Wimbledon` , `Piękna i szalona` może coś z tych propozycji Ci się spodoba ; ]

Ruby_Angel

Zgadzam się z Wami film bardzo dobry, aż sam się zdziwiłem że go obejrzałem :) I także tak jak Wy obejrzałem go przypadkiem na polsacie. Jak dotąd jest to jeden z niewielu filmów tego gatunku jaki mi się spodobał. Brawo dla twórcy! Oby więcej tak dobrych filmów powstawało. A swoją drogą to chyba najlepsza jak dotąd rola Kirsten Dunst.

ocenił(a) film na 8
punk1011

Kirsten też dała radę w Wimbledonie. Ogólnie widać , że to fajna osoba i jeśli tylko rola na to pozwala pokazuje swój naturalny "dziewczęcy" wdzięk. Nie wiem na ile to aktorstwo a na ile prawdziwa ona. Aktorka może i marna ale bardzo sympatyczna:)

ocenił(a) film na 5
donmarciano

Kristen na pewno nie jest marną aktorką.Obejrzyjcie chociażby "Wywiad z wampirem" - miała tam chyba 13 lat a stworzyła genialną rolę, była niesamowicie wyrazista, naprawde świetna.Jeśli ma okazję się wykazać aktorsko, widać, że ma wielki talent, poprostu trafiła na niewiele ciekawych ról.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones