PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39693}

Roswell: W kręgu tajemnic

Roswell
7,3 30 525
ocen
7,3 10 1 30525
6,3 3
oceny krytyków
Roswell: W kręgu tajemnic
powrót do forum serialu Roswell: W kręgu tajemnic

Fajny?

ocenił(a) serial na 8

Fajny serial słyszałam że tak, ale chce znać wasze opinie

użytkownik usunięty
Ariva55

Fajny, fajny :). Lekko i (niestety) szybko się ogląda, szczególnie 2 sezon <-- najlepszy! , ogólnie jak ktoś lubi takie science fiction pomieszane z obyczajem i doprawione humorem... to polecam :) Aha, i piosenka na wejściówce - cudowna

ocenił(a) serial na 8

Dzięki już zaczęłam ale narazie mam jeszcze jeden serial do obejrzania

Ariva55

Nie będę porównywać go do Zmierzchu bo nie warto.
Co prawda oglądałam tylko część odcinków z pierwszego sezonu lecz z czystym sumieniem mogę go tobie polecić.
Świerza dawka przygody w każdym odcinku :)

ocenił(a) serial na 10
Ariva55

Bardzo :) ale z napisami, bo wersja z lektorem nie przypadła mi do gustu. Mam do tego serialu ogromn sentyment.
Może nie jest najwyższych lotów, ale i tak przyjemnie się ogląda, ale zgadzam się - szybko.

ocenił(a) serial na 8
dammit

Heh obejrzę bardzo mam ochotę, ale chce najpierw skończyć jeden serial, ale ten co tera oglądam jest jeszcze dużo odcinków musiałabym oglądać 24 godziny na dobę przez ok 2 tygodnie bo dużo odcinków strasznie jest i trwają 72 min jedna, a bardzo ciągnie mnie do Roswell , a poza tym chcę dokończyć ten ;P Ale dylemat

ocenił(a) serial na 10
Ariva55

a jaki to serial?
Obejrzyj jedno potem zacznij drugie :)

ocenił(a) serial na 8
dammit

Mam taki zamiar tylko dużo odcinków więc na dłuższą chwile nie będę oglądać roswell ;(

ocenił(a) serial na 8
Ariva55

a jaki jest ten serial co teraz oglądasz ?

Ariva55

Pierwszy sezon warto, jest świetny, ciekawy, trzymający w napięciu, klimatyczny, dopracowany!
Drugi i trzeci polecam fanom parodii i głupawych komedii a amerykańskim stylu, bo niczym innym nie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones